sex shop
En Farklı Seks Oyuncakları - Fantazi İle İlgili Genel Bilgiler
Kategoriler

En Farklı Seks Oyuncakları

En Farklı Seks Oyuncakları
Paylaş
 

En Farklı Seks Oyuncakları

Bizim toplumumuz da cinsellik bir tabudur. Bu tabuları konuşmak insanları çok utandırır. Hatta ha partnerler bile kendi araların da bu cinsel konular hakkın da konuşmaktan pek hoşlanmazlar. Bunun tabi ki gelenekler ile bir alakası vardır. ancak bizler insanız ve hayatımızda her yaptığımız şeyden bir zevk almak isteriz. Eğer o şeyden bir zevk almıyorsak bunun bizlerin hayatı için artık bir anlamı kalmamıştır. Hele de ki o cinsellik gibi bizlerin vaz geçilmezlerinden ise o zaman mecburen farklı arayışlar içerisine girilir. Eğer sizler cinsel anlamda mutsuzluk yaşamak istemiyorsanız ve ya sizin ve ya eşinizin bu anlamda farklı arayışlar içerisine girmesini istemiyorsanız. Cinsel fantezi ürünlerinden yani sex oyuncaklarından birini almanız iyi olacaktır. Bu oyuncakların nasıl kullanıldığı hakkında herhangi bir bilgi sahibi olmayanlar için de bilgi verebiliriz. Bu oyuncaklardan hangisini alacağınıza öyle gelişi güzel karar vermemelisiniz mesela. Tabi ki hepsinin de kendine özgü güzel yanları vardır ancak bunların en iyilerinin hangisi olduğu ve ya kişiden kişiye zevklerin değiştiği göz önüne alınmalıdır. Hatta ha bu tarz oyuncaklardan alınacağı zaman eğer mümkün ise ve sürpriz yapılması planlanmıyor ise cinsel ilişki partnerinize de sormanız da fayda vardır.

Cinsel bir fantezi ürünü alacağınız zaman aslında en mantıklısı önceden hayal gücünüzden bir fantezi tasarlamaktır. Bu fantezileri tasarladıktan sonra zaten onlara uygun sex oyuncaklarını bulmanız da çok kolaydır. Mesela bir hayvan olmak istiyorsanız ya da eşinizin cinsel ilişki esnasın da size sert davranmasını istiyorsanız buna uygun bazı kostümler ve aletler alınabilir. Ya da zorla ilişkiye giriliyormuş gibi bir sahne tasarlana bilir. Partnerinizi cinsel kelepçeler ile yatağa bağlayabilir ve onu azdırabilirsiniz. Bütün bunların hepsi isteğe ve keyfe bağlıdır. Bunlardan bir tanesini aldığınız da eşinize sürpriz yaptığınız da aslında daha da güzel oluyor. Kadınlar eşleri eve geldiğinde onlara sürpriz yapmak isterler. Bir erkeği de en mutlu edecek şeylerin başın da yatak da kadınların tasarladıkları şeyler gelir. Bir erkeği yatak da mutlu etmek kadar kolay bir şey yoktur.

Bazen de sizler bütün bunları tasarlar ve sex oyuncaklarını alıp eşinize sürpriz yaparsınız ancak o bu konuda yine de isteksiz olabilir. Böyle durumlar da onları suçlamamak lazım. Yine internet üzerinden ve ya birçok yerden satışı yapılan azdırıcı sprey ve kremler vardır. onun canının istememesi belki psikolojik durumlardan kaynaklanırlar. Böyle bir durum da bu tarz ürünler ile de onların arzu ve ya isteklerini arttırabilir ve en güzel gecelerin sizlerin olmasını sağlayabilirsiniz. Artık günümüz de zaten cinsel problem yaşayanlar pek de kalmamıştır. Bu açıdan hala böyle sorunlar yaşayanlar var ise bu ürünlerden alması gerekiyor.

Bu yazı 121 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak