sex shop
SEKS SHOP KÂBUSU SONLANDIRIYOR - Kadınlar İle Fantazi Sohbetler
Kategoriler

SEKS SHOP KÂBUSU SONLANDIRIYOR

SEKS SHOP KÂBUSU SONLANDIRIYOR
Paylaş
 

SEKS SHOP KÂBUSU SONLANDIRIYOR
Ekonomik sorunlar ve hızlı bir adaptasyon gerektiren kentsel yaşam koşulları, cinsel sorunlarda artışa yol açıyor. Aslında ruhsal sıkıntı yaratan her durum cinselliği etkiliyor. Çünkü böyle durumlarda beyinden salgılanan stres hormonları öncelikle cinsel isteği azaltıcı etkide bulunuyor. Cinsel istek olmadığında da cinsel fonksiyonları çalıştıran bazı maddeler salgılanamıyor. Damar ve sinir yapısı etkileniyor. Böylece cinsel bölgelerde yeterince kan akımı olmuyor ve başta sertleşme problemi, boşalma sorunları, haz duyamama olmak üzere pek çok cinsel sorun ortaya çıkıyor. Ayrıca ekonomik güçlük yaşayan erkeklerde, aile ve hayat düzenini sürdürememe endişesi, yaşam standardını koruyamama, sorumluluklarını yerine getirememe korkusu oluyor. Tüm bu faktörler de stres hormonlarını ve cinsel işlev bozukluklarını tetikliyor.  İktidarsızlık, cinsel isteksizlik gibi cinsel sağlık sorunlarına neden oluyor.
Cinsel tepkileri zayıflatan veya cinsel isteği öldüren duygusal engellerden biri de aşağılık kompleksidir. Erkeklerin cinsellikle ilgili aşağılık duyguları çoğu zaman penislerinin büyüklükleri noktasındadır.
Erkekte cinsel isteksizlik, sertleşme bozukluğu, yaşlanmayla birlikte ama aynı zamanda bir depresyon, psikolojik sıkıntı sonucu da oluşabilir. Erkek ve dişi üreme hücrelerinin bir görevi cinsellik hormonlarının üretimidir. Ergenlik çağındaki değişimler de bu hormonlar tarafından gerçekleştirilmektedir. Beyindeki cinsel uyarı merkezini harekete geçiren bu hormonlar midevi açlığa benzer bir cinsel açlık duygusu oluştururlar. Cinsel açlık hissinin oluşumu, kandaki hormonların birikimiyle olur. Bu hormonların aşın birikmesi sonucu beyindeki uyarılma doruğa çıkarak oradan omuriliğe geçer. Hayali ya da beyinsel uyarılma denilen olgunun özü budur.
Üreme hormonlarında yaşa bağlı ya da diğer sağlık sorunlarına bağlı olarak oluşan cinsel istek azlığı, sertleşme problemleri için sex shop ürünleri arasında olan cinsel güç artırıcı kahve çeşitleri arasında bay ve bayan olarak kullanılan kriko kahve, erkeklerde cinsel güç artırıcı özelliğe sahip iken, bayanlarda cinsel isteği artırmaya yardımcı olur. Bitkisel içeriği ile bay ve bayanların sexüel duygularını daha da ön plana çıkarmaya yardımcı oluyor. Cinsel güç artırıcı kahve krikonu çalışma mantığı, erkeklerde genital bölgeye giden kan miktarını fazlalaşmasını sağlıyor ve cinsel aktivite için gerekli olan penisteki sertleşmeyi fazlası ile kullanıcıya sağlıyor. Bayanlarda ise aynı şekilde genital bölgenin daha fazla kan ile buluşmasına yardımcı oluyor ve vajinada sıcaklık seviyesinin yükselmesine, sebep olurken, hareketlenmeyi tetikliyor. Bu etkiler üzerine her iki cins içinde cinsel birliktelik kurma isteği ortaya çıkıyor. Erkek cinsel güç arttırıcı bir ürün olan bitkisel kapsüller, içeriğinde hiçbir kimyasal madde içermeyen ve %100 bitkisel içeriğe sahip ürünlerdir. İki kullanımlık erkek cinsel güç arttırıcı kapsülün etki süresi 36 saattir. Bitkisel Kapsül ile yorgunluğa bağlı ereksiyon problemlerini ortadan kaldırılabilir. Bitkisel erkek cinsel güç arttırıcı kapsül, içeriğinde kesinlikle kimyasal bir madde bulundurmaz. İlaç olarak nitelendirilmeyen erkek cinsel güç arttırıcılar içerisinde yer alır. Ürünün mutlaka seks shop’ta bulunan uzmana danışılarak kullanılması önerilir.

 

Bu yazı 117 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak