sex shop
Seks Shoplar - Fantazi İle İlgili Genel Bilgiler ve Cinsel Ürünler
Kategoriler

Seks Shoplar

Seks Shoplar
Paylaş
 

Seks Shoplar

Günümüzde cinsel ilişkilerin kadın veya erkek tarafında aksamasıyla birlikte bozulmaya yüz tutması nedeniyle bireylerin cinsel isteksizliklerine çare bulan ürünlerin üretildiği veya satışının yapıldığı dükkanlar bulunuyor. Bu dükkanların genel olarak bilinen adı seks shoplar dır. Bu dükkanlarda bulunan ürünler hakkında yazımızda kısaca bir bilgi paylaşımı aşağıda yapılıyor. Hem kadın hem erkek cinsel organlarını ve bunların yetersizliğini tedavi edici ürünlerin üretimini ve satışını gerekli tüm izinleri ile birlikte yapan iş yerleridir. Ürünlerin cinsel cihazlar ve cinsel doğal ürünler şeklinde sınıflandırılması yapılmıştır. Bu dükkanlarda bulunan ürünler her yaşa uygun olmakta ve kullanımı yaşa bağlı olarak satılmaktadır. Yazımızda vereceğimiz örneklerle daha da iyi anlaşılacak bu dükkanlar da satılan ve üretilen ürünlere bakacak olursak;

Cinsel hayatın tam merkezinde yer alan kadın vücudunun ilişkiler sırasında eşini tam karşılayamama durumunda ortaya çıkan cinsel sorunlardan olan ilişkiye girememe, ilişkide soğukluk ve cinsel yönden tatmin olamama gibi rahatsızlıkları çeşitli jeller, çeşitli azdırıcı haplar, vajina içine uygulanan doğal kaydırıcılar ve anal yoldan zevk alanlar için bu yoldan kullanımı uygun ürünler, afrodizyak kokulu banyo ürünleri ve masaj yağları sayılabiliyor.Birde bunların dışında rahatlamak ve orgazm olmak için bu dükkanlarda satışa sunulan bayan cinsel destek ürünleri bulunuyor. Bunlara bakacak olursak; Her boy ve genişlikte penis yapısı olan ürünle, anal ve vajina içine konulan titreşimli ve vakumlu cihazlar, kokulu parfümler, halka şeklinde uyarıcı cihazlar sayılabiliyor. Cinsel organların dışından uygulanan maddelerde bulunmaktadır. Özellikle evlilikten çekinen ve bazı tereddütleri bulunan bakire kızların kullanımına uygun olan hassas bölgelere uyarı vererek onların rahatlamalarını sağlayan ve bu yolla orgazm olmalarını sağlayan bayan cinsel ürünlerini de bu dükkanlardan bulabiliyoruz. Gelelim işin erkek tarafına, Erkeklerin rahatlaması bayanlara göre daha basit yapıda olmakla birlikte cihaz yönünde bir cinsel destek ürünü değil de normal doğal destek ürünleri üretilmektedir. Eşiyle isteksiz birliklerin sebebi olarak penis sorunlarına dikkat çekilen erkek cinsel dünyasında bu sorunu doğal destek hapları ve jelleri ile çözebilen seks shoplarda yapılan uygulama ile penis uyarıcı, penis kaldırıcı ve sertleşmesini sağlayan ilaçlar, penis boyutunu ve genişliğini istenen ve olabilecek en üst düzeye çıkaran ilaçlar ,kremler, banyo ürünleri ve vakumlu cinsel cihazlarda erkekler için düşünülmüş cinsel ürünlerdendir.

Cinsel ürünlerin çeşitliliği bu kadarla kalmıyor. Boşalma sorunu olan kadınlar için beldeki kemerli penisler ile kendi üzerinde uygulama yapabilme şansı bulunan ürünler de bulunuyor. Erkekler için şişme bebekler denilen özel maddelerden üretilmiş plastik mankenler bulunuyor. Bu mankenlerin bütün cinsel organları bulunuyor ve cinsel ilişki kurulurken içinde bulunan kremler sayesinde size kayganlık hissi vererek kolay orgazm olmanıza yardımcı oluyor. Bütün bu ürünlerin satışının yapıldığı dükkanlar seks shoplardır.

Bu yazı 125 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak